Novinky

Buďte informované o najnovších udalostiach v našom klube

Novinky

Od 3.6.2020 máme znovu OTVORENÉ!

02.06.2020

Ahojte Ladiesky,

od stredy 3.6. cvičíme konečne opäť spolu u nás vo fitku!!! Prinášame Vám preto zopár informácií ako to bude u nás fungovať:
1. Otvorené máme počas bežných otváracích hodín
PO-PIA 6:30-20:00
SO-NE 8:00-12:00
2. Od 3.6. sa opäť spúšťa plynutie všetkých časovo obmedzených permanentiek.
3. Vzhľadom k tomu, že sme priestorovo menšie fitko, kapacitne obmedzené budú nie len skupinové cvičenia, ale aj kruhový tréning (max. 8 osôb cvičiach v jednom čase). Chceli by sme preto poprosiť tie z vás, ktoré nás navštevujete v čase od 15:00, aby ste sa vopred TELEFONICKY informovali a následne objednali. Fungovanie kruhového tréningu v poobedňajších hodinách Vám postneme samostatne.
4. Povinnosťou bude vlasntý UTERÁK a FĽAŠA na vodu. Vodu v našich pohároch dočasne podávať NEBUDEME.
5. Dezinfekcia náradia po každom cvičení. Dezinfekcia bude k dispozícii vo fitku a pri vstupe do fitka. Pred vstupom žiadame každú klientku, aby si nezabudla dezinfikovať RUKY!
6. Na recepcii bude vedený denný zoznam klientiek, ktorý bude v súlade s nariadeniami archivovaný 30 dní.
7. Ak sa cítite choré, máte zvýšenú teplotu, kašlete alebo kýchate, budte ohľaduplné a ostaňte prosím doma.

Tieto opatrenia platia do odvolania, ďakujeme za ich dodržiavanie.

Všetky trénerky sa na Vás už veľmi tešíme!

Ranná Power Joga

22.01.2020

Ranná Power Joga
od 5.2.2020 každú stredu o 6:30h-7:25h.

?Podporíme detoxikáciu tela.
?Rozprúdime lymfatický systém.
?Pomôžeme k naštartovaniu jarnej očisty nášho zdravého tela a mysle.

Nová skupinovka v našom rozvrhu - CROSS LADIES

21.01.2020

Ak máš chuť vyskúšať niečo nové, od stredy 29.1.2020 sa na teba tešíme na našej novej skupinovke Cross Ladies. Ide o modifikovaný kruhový tréning primeranej intenzity výlučne pre ženy. Cross Ladies je dynamický druh cvičenia spájajúci komplexné a izolované cviky, cviky s vysokou a nízkou intenzitou prevedenia, čoho výsledkom je budovanie svalstva, spaľovanie kalórií a redukcia váhy. Priprav sa na poriadnu makačku a nával endorfínov. 

Zdravý chrbát

08.01.2020

!!! NOVINKA !!!

V roku 2020 Vám prinášame cvičenie, ktoré u nás ešte nebolo  Urobte o niečo viac pre svoje zdravie a zaraďte do svojeho harmonogramu cvičenie Zdravý chrbát.

Cvičenie „Zdravý chrbát“ je zamerané na prevenciu bolesti chrbta, správne držanie tela, posilnenie oslabených svalov chrbta, uvoľnenie preťažovaných svalov, na správne dýchanie a v neposlednom rade na prevenciu pred skoliózou či problémami s platničkami. Je spojením posilňovacích, relaxačných, jógových a dychových cvičení. Cvičenie nie je náročné a dá sa prispôsobiť jednotlivcom. Je vhodné pre ženy so sedavým zamestnaním, ale aj fyzicky namáhavou prácou. Je určené pre všetky vekové kategórie. Pri pravidelnom cvičení sa zlepší držanie tela a mala by sa dostaviť úľava od prípadnej bolesti.

Každý UTOROK od 19:00 -19:55 so Šárkou u nás v Ladies Eclub-e.

Začíname 14.1.2020 

Benefit plus už aj u nás

05.03.2019

Od marca môžete v našom fitness centre využiť vaše zamestnanecké výhody cafeterie Benefit plus :) Prídite využiť benefity jednej z najoblúbenejších cafeterií v SR a ČR práve k nám a urobte niečo pre svoje zdravie.

Tešíme sa na Vás!MULTISPORT

11.06.2018

Milé dámy, 

ak ste držiteľkou karty MULTISPORT , oddnes možete služby na túto kartičku využívať aj v našom Ladies e klube. 

https://multi-sport.sk/Skúšobné tréningy

19.09.2017

Milé dámy, 

chceli by sme Vás poprosiť, ak budete mať záujem o skúšobný tréning, je potrebné , aby ste si zavolali , poprípadne sa prišli dohodnúť osobne na termíne. 

Ďakujeme pekne 

Ladies e club