Novinky

Buďte informované o najnovších udalostiach v našom klube

Novinky

ZUMBA

24.09.2019

NOVINKA

Od októbra si v našom fitku budete môcť užiť hodiny ZUMBY plné tanca a energie :)
Každý utorok od 19:00 do 20:00 sa vidíme na hodinách tanečnej fitness ZUMBY plnej vášnivých a energických rytmov z celého sveta, na ktorej spálite kalórie, posilníte srdce, zlepšíte kondíciu, vyformujete si postavu, odbúrate stres a dodáte si energiu.
V stredu od 18:00 do 19:00 na Vás čaká Strong by Zumba. Ide o tréning s váhou vlastného tela podľa princípov HIIT - vysoko intervalového tréningu a silových cvičení zosynchronyzovaný s hudbou a jej tempo určuje intenzitu a kombináciu zostavy.
Môžete očakávať celkovú transformáciu tela, rysovanie svalov a efektívne spaľovanie kalórií. Tento tréning je vhodný pre tých, ktorí sa neboja posúvať svoje limity, siahnuť na dno svojich síl a napredovať z hodiny na hodinu.
Pozor, je to vysoko návykové cvičenie!

Oboma hodinami Vás prevedie nová členka našeho tímu Kika Olejárová, inštruktorka Zumby, Aqua Zumby, Zumby Kids a Zumby GOLD :)


Jesenný maratón

18.09.2019

Ďalší zo sezónnych maratónov je tu!

Leto sa skončilo a s ním aj prázndinové grilovačky a večerné vysedávanie na teraskách s osviežujúcim drinkom v ruke. Poďme teda všetky tieto nahromadené prehrešky spolu vyskákať a vypotiť:) Zamakáme si tretiu októbrovú sobotu 19.10.2019.
Teší sa na Vás: 8:30-9:30 Pilates (Anka),
9:40-10:40 Jumping + Tabata (Mirka),
10:50-11:50 HiiT (Nika).

Počet miest je limitovaný. Na maratón sa dostane prvých 19 záujemkýň. Jednotná cena za maratón je 9 eur. Svoje miesto si môžete rezervovať a zaplatiť priamo na recepcii. Tak sa poponáhľajte, aby sa Vám ušlo :) Pre účastníčky bude prichystané malé občerstvenie a tiež prekvapenie :).

Tešíme sa na Vás

Benefit plus už aj u nás

05.03.2019

Od marca môžete v našom fitness centre využiť vaše zamestnanecké výhody cafeterie Benefit plus :) Prídite využiť benefity jednej z najoblúbenejších cafeterií v SR a ČR práve k nám a urobte niečo pre svoje zdravie.

Tešíme sa na Vás!MULTISPORT

11.06.2018

Milé dámy, 

ak ste držiteľkou karty MULTISPORT , oddnes možete služby na túto kartičku využívať aj v našom Ladies e klube. 

https://multi-sport.sk/Skúšobné tréningy

19.09.2017

Milé dámy, 

chceli by sme Vás poprosiť, ak budete mať záujem o skúšobný tréning, je potrebné , aby ste si zavolali , poprípadne sa prišli dohodnúť osobne na termíne. 

Ďakujeme pekne 

Ladies e club