Novinky

Buďte informované o najnovších udalostiach v našom klube

Novinky

S. O. S. Joga

24.05.2019

Chcete sa vedieť ohýbať ako prútik? Vyformovať si postavu a nadobudnúť ladné krivky? Alebo sa len tak odreagovať, prísť na iné myšlienky a dopriať si čas pre seba? Nastáva vhodná chvíľa! Od júna je do rozvrhu zaradená S. O. S. Joga.

Ide o spojenie power a vinyasa (flow) jogy s jemnými prvkami pilatesu. Celkovo ide o tréning zameraný na Silu, Ohybnosť a Stabilitu tela.


HIIT každý pondelok a stredu!

10.05.2019

High Intensity Interval Training je vysokointenzívny intervalový tréning, ktorého podstata spočíva v striedaní krátkych vysokointenzívnych intervalov s krátkymi intervalmi miernej intenzity alebo dokonca odpočinku. Celkový čas tréningu nepresahuje 40 minút, preto je vhodný najmä pre tie z Vás, ktoré práve nemajú čas na zdĺhavý tréning. Poďme spolu spaľovať tuky jednou z najefektívnejších foriem cvičenia, aké boli kedy na tento účel vyvinuté.

Tešíme sa na Vás :)


Benefit plus už aj u nás

05.03.2019

Od marca môžete v našom fitness centre využiť vaše zamestnanecké výhody cafeterie Benefit plus :) Prídite využiť benefity jednej z najoblúbenejších cafeterií v SR a ČR práve k nám a urobte niečo pre svoje zdravie.

Tešíme sa na Vás!MULTISPORT

11.06.2018

Milé dámy, 

ak ste držiteľkou karty MULTISPORT , oddnes možete služby na túto kartičku využívať aj v našom Ladies e klube. 

https://multi-sport.sk/Skúšobné tréningy

19.09.2017

Milé dámy, 

chceli by sme Vás poprosiť, ak budete mať záujem o skúšobný tréning, je potrebné , aby ste si zavolali , poprípadne sa prišli dohodnúť osobne na termíne. 

Ďakujeme pekne 

Ladies e club