Novinky

Buďte informované o najnovších udalostiach v našom klube

Novinky

Jarný maratón

15.01.2020

Prvý maratón v roku 2020 je TU!!!

Vyšperkuj svoju prípravu do plaviek sobotnou makačkou v našom fitku. Ako vždy sa na Vás teší Mirka (Jumping Interval) a spolu s ňou aj Nika (Brucho a Zadok) a naša nová posila Šárka (Zdravý chrbát). Začíname o 8:15 hod. 15.2.2020 (sobota)!

Počet miest je limitovaný na 19, tak sa poponáhľajte s rezerváciou :) Cena vstupu je 10 eur. Vstupné sa uhrádza pri rezervácii miesta na recepcii fitness centra. Každá účastníčka dostane v deň maratónu tyčinku na posilnenie ZDARMA.

Zdravý chrbát

08.01.2020

!!! NOVINKA !!!

V roku 2020 Vám prinášame cvičenie, ktoré u nás ešte nebolo  Urobte o niečo viac pre svoje zdravie a zaraďte do svojeho harmonogramu cvičenie Zdravý chrbát.

Cvičenie „Zdravý chrbát“ je zamerané na prevenciu bolesti chrbta, správne držanie tela, posilnenie oslabených svalov chrbta, uvoľnenie preťažovaných svalov, na správne dýchanie a v neposlednom rade na prevenciu pred skoliózou či problémami s platničkami. Je spojením posilňovacích, relaxačných, jógových a dychových cvičení. Cvičenie nie je náročné a dá sa prispôsobiť jednotlivcom. Je vhodné pre ženy so sedavým zamestnaním, ale aj fyzicky namáhavou prácou. Je určené pre všetky vekové kategórie. Pri pravidelnom cvičení sa zlepší držanie tela a mala by sa dostaviť úľava od prípadnej bolesti.

Každý UTOROK od 19:00 -19:55 so Šárkou u nás v Ladies Eclub-e.

Začíname 14.1.2020 

Benefit plus už aj u nás

05.03.2019

Od marca môžete v našom fitness centre využiť vaše zamestnanecké výhody cafeterie Benefit plus :) Prídite využiť benefity jednej z najoblúbenejších cafeterií v SR a ČR práve k nám a urobte niečo pre svoje zdravie.

Tešíme sa na Vás!MULTISPORT

11.06.2018

Milé dámy, 

ak ste držiteľkou karty MULTISPORT , oddnes možete služby na túto kartičku využívať aj v našom Ladies e klube. 

https://multi-sport.sk/Skúšobné tréningy

19.09.2017

Milé dámy, 

chceli by sme Vás poprosiť, ak budete mať záujem o skúšobný tréning, je potrebné , aby ste si zavolali , poprípadne sa prišli dohodnúť osobne na termíne. 

Ďakujeme pekne 

Ladies e club