Novinky

Buďte informované o najnovších udalostiach v našom klube

Novinky

Vianočný večierok

12.11.2019

Milé naše ladiesky,

srdečne Vás pozývame na náš spoločný vianočný večierok, ktorý sa uskutoční 6.12. od 17:00 v našom fitness centre. Tak ako každý. rok, máme pre Vás prichystané drobné pohostenie a samozrejme tombolu plnú skvelých cien.
Keďže Vianoce sú o tradíciách a tradície treba udržiavať, tak výťažok z tomboly tradične venujeme OZ Trenčianske labky.
Kruhový tréning a skupinové cvičenia budú prebiehať tak, ako to býva zvykom s tým rozdielom, že tá z Vás, ktorá bude mať chuť a čas, sa po cvičení môže ponúknuť malým občerstvením a Prossečkom, ktoré pre Vás pripravíme. A samozrejme vítané sú aj tie z Vás, ktoré si nestíhajú prísť zacvičiť, ale chcú s nami stráviť príjemnú chvíľku, jednoducho preto, že sa u nás dobre cítia a majú nás rady.


My sa na Vás už teraz veľmi tešíme. Vaše trénerky

Otváracie hodiny počas sviatkov

28.10.2019

Dňa 1.11. a 17.11. bude naše fitness centrum kvôli štátnym sviatkom zatvorené. 

ZUMBA

24.09.2019

NOVINKA

Od októbra si v našom fitku budete môcť užiť hodiny ZUMBY plné tanca a energie :)
Každý utorok od 19:00 do 20:00 sa vidíme na hodinách tanečnej fitness ZUMBY plnej vášnivých a energických rytmov z celého sveta, na ktorej spálite kalórie, posilníte srdce, zlepšíte kondíciu, vyformujete si postavu, odbúrate stres a dodáte si energiu.
V stredu od 18:00 do 19:00 na Vás čaká Strong by Zumba. Ide o tréning s váhou vlastného tela podľa princípov HIIT - vysoko intervalového tréningu a silových cvičení zosynchronyzovaný s hudbou a jej tempo určuje intenzitu a kombináciu zostavy.
Môžete očakávať celkovú transformáciu tela, rysovanie svalov a efektívne spaľovanie kalórií. Tento tréning je vhodný pre tých, ktorí sa neboja posúvať svoje limity, siahnuť na dno svojich síl a napredovať z hodiny na hodinu.
Pozor, je to vysoko návykové cvičenie!

Oboma hodinami Vás prevedie nová členka našeho tímu Kika Olejárová, inštruktorka Zumby, Aqua Zumby, Zumby Kids a Zumby GOLD :)


Benefit plus už aj u nás

05.03.2019

Od marca môžete v našom fitness centre využiť vaše zamestnanecké výhody cafeterie Benefit plus :) Prídite využiť benefity jednej z najoblúbenejších cafeterií v SR a ČR práve k nám a urobte niečo pre svoje zdravie.

Tešíme sa na Vás!MULTISPORT

11.06.2018

Milé dámy, 

ak ste držiteľkou karty MULTISPORT , oddnes možete služby na túto kartičku využívať aj v našom Ladies e klube. 

https://multi-sport.sk/Skúšobné tréningy

19.09.2017

Milé dámy, 

chceli by sme Vás poprosiť, ak budete mať záujem o skúšobný tréning, je potrebné , aby ste si zavolali , poprípadne sa prišli dohodnúť osobne na termíne. 

Ďakujeme pekne 

Ladies e club